NtrFX (National Trade) Güvenilir Mi?

Kripto Paraların hızlı bir şekilde artış göstermesi, insanların ” Yatırım “a olan merakını uyandırdı. 2020 yılına kıyasla günümüze baktığımızda ” Yatırımcı ” oranının hızlı bir şekilde arttığını görebiliriz. Yatırımcılar, sürekli olarak kendini yenilen aracı yatırım kurumlarının dışında ‘ Güven ‘ politikasını iyi bir şekilde benimsemiş yatırım firmalarını tercih etmektedir.

Aracı yatırım kurumları, sürekli olarak değişkenlik göstermektedir. Özellikle, son dönemlerde yeni yatırım kurumlarının ortaya çıkması ve yatırımcıların ‘ dolandırıcılık ‘ riskiyle karşı karşıya kalması piyasadaki denge taşlarını yerinden oynattı. Sizler için bugün, ” NtrFX ” aracı yatırım kurumunu inceleyeceğiz.

” Forex ” Dünyasını göz önüne getirdiğimizde, her gün yeni bir yatırım şirketinin temellerinin atıldığını görebiliriz. Bu şirketler, genellikle perakende olarak piyasaya çıkıyor ve çok geçmeden kapanıyor. Yatırımcılar, sürekli olarak değişen bu piyasada kendilerine ” Güvenilir ” yatırım şirketleri arayışı içerisine giriyor. Burada karşımıza çıkan ve yatırımcıların isteklerini fazlasıyla karşılayan ” NtrFX “i yakından tanıyalım;

NtrFX, yatırımcılarına özel olarak sunmuş olduğu avantajlı paketlerle piyasa üzerinde bir adım öne çıkmayı başarıyor. Düşük spreadler, 60 döviz çifti, 1:200 oranında kaldıraç gibi önemli hususlar NtrFX kalitesini gösteriyor. Kendi içerisinde oluşturmuş olduğu profesyonel ekibi sayesinde müşterilerine kesintisiz destek hizmeti sunmaktadır. NtrFX Tecrübeli kadrosu ve güncel altyapısı ile yatırımcıların bir numaralı tercihi haline gelmeyi başaran nadir aracı kurumlar arasında yerini almaktadır.

NtrFX ile Hisse Senedi Türevlerinin Ticaretinin Avantajları

Uygun fiyatlar, düşük spreadler, hızlı işlem, güçlü likidite, döviz çiftleri – kredi yöntemi – mevduat ücreti yok, güçlü ticaret platformu, özel müşteri desteği.

MT5, Birinci Sınıf Bir Platform

Renk göstergeleri özelleştirilebilir ve tek tıkla alım satım, piyasa izleme, 128 bit gerçek zamanlı şifreleme, aktif ve demo hesaplar için güvenli alım satım, özelleştirilebilir uyarılar ve iOS, Android ve Mac cihazlarla uyumluluk içerir.

NtrFX Özellikleri

NtrFX ile işlem yapan yatırımcılar için, yatırılan her 2000$ için lot başına 2$ yatırım yapın. Yatırım yapılan her 3.000$’lık lot başına 3$’dır ve 4.000$’lık lot başına 5$’lık yatırım yapılır.

Yatırımcıların, minimum yatırım ile maksimum kazanç sağlamasını hedefleyen bu sistem ve altyapı sürekli olarak kendini geliştirmektedir. Piyasa üzerinde yatırımcıların ve diğer rakip aracı kurumların birbiri ile aralarında ki rekabet çeşitli avantaj yollarını sunmaktadır.

About Yalçın Bayraktar

Check Also

EFT-Capital Güvenilir Mi?

ETF-Capital Güvenilir Mi?

ETF-Capital, 70.000’in üzerinde tradera ev sahipliği yapmaktadır ve ayda 100 milyar doların üzerinde 1.5 milyonun …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir